eMastered zoekt een ontwerper!

eMastered zoekt een ontwerper! eMastered zoekt een ontwerper!

eMastered, een toonaangevende AI-gestuurde online muziek mastering service is op zoek naar een getalenteerde ontwerper om samen met ons te werken aan een breed scala van spannende nieuwe producten. Dit revolutionaire platform, gemaakt door Grammy-winnende ingenieurs, verandert het spel voor muziekmakers door professionele mastering aan te bieden tegen een fractie van de kosten. Het is uitgegroeid tot een van de leiders op het gebied van audiosoftware. De ideale kandidaat voor deze functie kan zijn of haar expertise op het gebied van UI en UX inzetten om te helpen bij het ontwerpen, aanpassen en optimaliseren van gebruikersstromen en ontwerpesthetica voor verschillende projecten en systemen. Dit omvat:

1. Toonaangevend user flow design voor lopende en gloednieuwe producten.

2. Samenwerken met oprichters en teamleden om ervoor te zorgen dat de esthetiek van het merk behouden blijft en tegelijkertijd mooie, elegante UI's leveren voor de genoemde projecten.

3. Het ontwerpen van bruikbare prototypes in Figma of een vergelijkbare ontwerptool om naadloze frontend codering van de ontwerpen mogelijk te maken.

4. Componentassets maken die kunnen worden hergebruikt en hergebruikt voor een consistente UI-ervaring tussen webontwikkeling en designwerk.

5. Ervoor zorgen dat alle gecodeerde ontwerpen goed worden onderhouden.

6. De richting en algemene toegankelijkheid van de site en toekomstige projecten helpen bepalen.

In eerste instantie gaat het om een functie op contractbasis, maar als de werkregeling geschikt is, kan deze in de toekomst fulltime worden.

In ons team hechten we veel waarde aan innovatie, samenwerking en de voortdurende professionele groei van onze leden. We nodigen je uit om je unieke vaardigheden en ervaringen in te brengen in ons team en ons te helpen de online muziek mastering industrie te blijven herdefiniëren.

Contact: Stuur alle cv's naar help@emastered.com met als onderwerp van de e-mail: ATTENTIE: Ontwerper

Breng je nummers tot leven met mastering van professionele kwaliteit, in enkele seconden!